قالیشویی شـــفقـــی تا بارگذاری کامل لطفا شکیبا باشید :)
گفتگو در واتساپ
021880080907
سفارش آنلاین

قالیشویی در پیروزی

قالیشویی در پیروزی

قالیشویی پیروزی شفقی
77810043
ما تقریبا در هر ساعت هر روز از فرش‌هایمان استفاده می‌کنیم؛ روی آنها می‌نشینیم، روی آنها غذا می‌خوریم، روی آنها تصمیم می‌گیریم و روی آنها خوشحال و ناراحت می‌شویم و در طی تمامی این موارد فرش‌ها از مراقبت می‌کنند و به ما خدمت‌رسانی می‌کنند ولی به دلیل همین حجم استفاده چه بخواهیم و چه نخواهیم روزی فرا می‌رسد که دیگر فرش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایمان به مراقبت نیاز دارند، در آن روز دیگر فرش‌ها زیبایی اولیه‌شان را ندارند زیرا ظاهرشان کدر و چرک شده است، لکه‌ها سطح آنها را پوشانده و آن گل‌های بسیار زیبا و همیشه تازه پژمرده شده‌اند. در این زمان فرش‌هایمان به شستشوی اساسی و عالی نیاز دارند، آنها به شستشوی نیاز دارند که ما خودمان قادر به انجامش نیستیم، آنها به یک شستشو نیاز دارند که فقط یک جا می‌تواند آن را فراهم کنند، آنها به شستشوی قالیشویی شفقی نیاز دارند، نه بهتر است که بگوییم آنها لیاقت شستشوی قالیشویی شفقی را دارند.
خدمات شستشوی فرش و قالی موسسه شفقی در پیروزی
اهمیت یک شستشوی صحیح فقط تمیزی و پاکیزگی فرش نیست زیرا اگر ما در هر 12 الی 18 فرش‌هایمان را بشوییم عمر آنها را افزایش می‌دهیم اما اگر شستشو به درستی انجام شود، خوب، شستشوی نادرست یعنی چی؟ امکان دارد ما خودمان تصمیم بگیریم که فرش‌هایمان را بشوریم ولی واقعا بهتر است که از انجام این کار خودداری کنیم زیرا امکان دارند در طی این فرایند به بافت ظریف فرش آسیب بزنیم و یا به دلیل استفاده از مواد شوینده نادرست در آنها تداخل رنگی ایجاد کنیم. اگر ما فرش‌هایمان را به قالیشویی شفقی بسپاریم دیگر نیاز نیست که نگران آسیب دیدن آنها باشیم زیرا در قالیشویی شفقی هیچکدام از فرش‌های ما مثل هم و به یک صورت شسته نمی‌شوند بلکه در ابتدا آنها بررسی می‌شوند تا بهترین نحوه شستشو برای بافت و جنس آنها مشخص شود و فرایند شستشو در قالیشویی پیروزی توسط افراد انجام نمی‌شود بلکه این کار را دستگاه‌ها و ماشین آلات بسیار پیشرفته انجام می‌دهند.
خدمات مرمت فرش قالیشویی شفقی در پیروزی
ما قطعا دوست داریم که برای سالهای زیادی از فرش‌هایمان استفاده به همین دلیل سعی می‌کنیم در مقابل آنها مراقب باشیم ولی خیلی چیز‌ها باعث می‌شوند فرش آسیب ببیند مثل شستشوی نادرست، پاره شدن در هنگام جابه‌جایی یا بر اثر یک اتفاق، سوختگی به دلیل افتادن کبریت و ذغال و البته چیزی که نمی‌شود جلوی آن را گرفت، فرسودگی بافت به خاطر سن و استفاده زیاد؛ وقتی چنین آسیب‌های به فرش می‌رسد دیگر مشکل آنها با یک شستشو حل نمی‌شود بلکه در این زمان دیگر فرش‌های ما نیاز به ترمیم و بازسازی دارند و قالیشویی شفقی به دلیل در اختیار داشتن یک کادر مجرب بافندگی خدمات مرمت فرش را هم نیز در اختیار ما می‌گذارد تا به فرش‌های آسیب دیده‌مان زندگی دوباره ببخشیم.
خدمات لکه‌گیری قالیشویی شفقی در پیروزی
وقتی یک سری مواد مثل چسب، رنگ و مواد شیمایی دیگر روی فرش ریخته می‌شوند لکه به جا می‌گذارند که با شستشو کلی از بین نمی‌روند و یا اگر یک لکه‌ی معمولی برای مدت طولانی روی فرش باقی بماند به بافت و تار و پود فرش نفود کرده و به یک معضل تبدیل می‌شوند، چنین لکه‌های نیاز به توجه جداگانه و جدی‌تر دارند زیرا برای این که لکه‌ها پاک شود نیاز است از یک سری مواد شوینده به نام لکه‌بر استفاده شود و علاوه بر این مواد امکان دارد به تجهیزات تخصصی هم نیاز باشد و نام فرایندی که لکه‌های سمج را با استفاده از موارد تخصصی پاک‌سازی می‌کند، لکه‌گیری نام دارد. لکه‌گیری کار بسیار ساده به نظر می‌رسد ولی اصلا اینگونه نیست پس بهتر است که ما برای از بین بردن لکه‌های فرش خود سرویس لکه‌گیری قالیشویی شفقی را خریداری کنیم.
خدمات مبلشویی قالیشویی شفقی در پیروزی
مبلمان واقعا یک اختراع بی‌نظیر است مگر نه؟ شگفتی مبلمان در این است که نه تنها مکانی را برای استراحت و پشت سر گذاشتن خستگی‌های روز فراهم می‌کند بلکه به دلیل اشکال و روکش‌های متنوع زیبایی بسیاری هم دارد. امروزه مبلما ن جزء وسایل اصلی خانه هستند و تصور خانه بدون مبلمان سخت است اما میزان اهمیت و زیبایی به این منظور نیست که مبلمان  همیشه پاکیزه خواهند ماند، خیر، زیرا مبلمان هم به شستشو نیاز دارند ولی این کار ما نباید خودمان انجام دهیم زیرا روکش مبلمان به راحتی آسیب می‌ببیند و مرمت چنین آسیب‌هایی می‌تواند بسیار گران قیمت تمام شود، پس بهتر است که برای شستشوی مبلمان خود به قالیشویی شفقی مراجعه کنیم و از سرویس مبلشویی این موسسه بهره‌مند شویم.
برای ثبت سفارشات و کسب اطلاعات بیشتر از ساعت 9 صبح تا ساعت 21 با شماره بالای تماس بگیرید و یا به وب سایت قالیشویی شفقی در آدرس ghalishooeishafaghi.com مراجعه کنید و تمام کارهای خود را به صروت آنلاین انجام دهید.
 

© All Rights Reserved, Cafelead Presents.
صفحه نخست رسانه خدمات مناطق تحت پوشش درباره ما تماس با ما
نیاز به مشاوره دارید!؟
درخواست مشاوره