قالیشویی شـــفقـــی تا بارگذاری کامل لطفا شکیبا باشید :)
گفتگو در واتساپ
021880080907
سفارش آنلاین

قالیشویی در نیروهوایی

قالیشویی در نیروهوایی

قالیشویی نیروی هوایی شفقی
77810043
بلاخره روزی فرا خواهد رسید ما به فکر شستشوی فرش‌هایمان خواهیم افتاد و امکان دارد که اصلا نزدیک به عید نباشد بلکه فقط دوست داریم فضای خانه‌هایمان پاکیزه باشند و یکی از مهم‌‌ترین عوامل زیبایی هر خانه ایرانی فرش‌های آن است. شستشوی فرش بسیار امر پسندیده است زیرا علاوه بر تمیزی باعث می‌شود تا عمر فرش هم افزایش یابد ولی این نتایج در گروه این است که قالیشویی به درستی انجام شود برای همین مدام توصیه می‌شود که فرش‌هایمان را خودمان در خانه نشوریم زیرا این کار باعث آسیب دیدن فرش می‌شود و وقت و نیروی انسانی زیادی را به خودش اختصاص می‌دهد. برای اینکه شستشوی فرش به درستی انجام شود و نتایج خوبی را به همراه داشته باشد شما باید به یک قالیشویی مراجعه کنید ولی نه هر قالیشویی بلکه بهترین گزینه برای شما قالیشویی شفقی است. قالیشویی شفقی بیش از بیست سال است که در حال فعالیت است و میزان رضایت مشتریان از خدمات این قالیشویی بیشتر از 90 درصد می‌باشد. ما در ادامه خدمات قالیشویی شفقی را با هم بررسی خواهیم کرد.
خدمات شستشوی فرش و قالی موسسه شفقی
برای اینکه یک فرش واقعا پاکیزه و درخشان شود نیاز به شستشوی حرفه و تخصصی است و این شستشوی تخصصی به موضوعاتی مثل تجربه و تجهیزات بسیار پیشرفته نیاز دارد که این موارد فقط یک قالیشویی می‌تواند برخوردار باشد اما متاسفانه همه قالیشویی‌ها این ویژگی‌ها را دارا نمی‌باشند و با اگر هم این ویژگی‌‌ها را دارند به دلیل اشتباهاتی مثل شستشوی بیش از حد یا استفاده از مواد شوینده بی‌کیفیت و ارزان قیمت باعث آسیب دیدن فرش می‌شوند. در قالیشویی نیرو هوایی شفقی به فرش و قالی‌های شما هیچگونه آسیبی نخواهد رسید زیرا برای اینکه در قالیشویی شفقی قبل از اینکه فرایند شستشو آغاز شود تمامی فرش و قالی‌‌ها توسط کارشناسان مجرب بررسی و ارزیابی می‌شوند تا این افراد بهترین نوع شستشو را با توجه به جنس و نوع بافت مشخص کنند. زمانی که نحوه شستشو مشخص شد ماشین آلات قدرتمندی که به صورت تخصصی برای قالیشویی طراحی شده‌اند فرش را می‌شویند و وقتی که مرحله شستشو به پایان رسید همه فرش‌ها توسط دستگاه‌هایی خشک و رول می‌شود تا در یک کاور پلاستیکی قرار داده شوند و برای حمل و نقل آماده شوند.
خدمات لکه‌گیری قالیشویی شفقی
بعضی وقت‌ها امکان دارد به دلیل یک بی‌توجهی یا اتفاق موادی مضری مثل چسب، رنگ، مواد غذایی، نوشیدنی و مواد شیمایی روی فرش ریخته شوند و لکه را به جا بگذارد. وقتی که این لکه برای زمانی روی فرش باقی می‌ماند به بافت آن نفوذ می‌کند و حتی وقتی فرش شسته می‌شود چنین لکه‌ها از بین نمی‌رند. برای اینکه چنین لکه‌هایی از روی فرش پاک شوند و زیبایی به ظاهر فرش برگردد نیاز است که لکه‌گیری انجام شود. زمانی که شما سرویس لکه‌گری قالیشویی شفقی را را خریداری می‌کنید کارکنان این موسسه از لکه‌برهای و تکنیک‌های مخصوص این کار را با دقت بسیار به کار می‌گیرند تا لکه کاملا از بین برود. لکه‌گیری علاوه بر اینکه ظاهر فرش را زیبا می‌کند از آسیب دیدن بافت و رنگ‌های قالی هم جلوگیری می‌کند.
خدمات مرمت فرش قالیشویی شفقی
امکان دارد بعضی از فرش و قالی‌های شما به چیز بیشتری از شستشو و لکه‌گیری نیاز داشته باشند زیرا امکان دارد چون ما به صورت مدام از فرش استفاده می‌کنیم با گذر زمان قسمتی از آنها پاره و سوخته شود و یا به دلیل سن زیاد بافت آن فرسوده شود، در این زمان دیگر زیبایی این قالی با شستشو به دست نمی‌آید بلکه نیاز به ترمیم و بازسازی است. خوب از کجا می‌شود سرویس مرمت فرش را خریداری کرد؟ جواب این سوال قالیشویی شفقی است. در موسسه شفقی کادر مجرب بخش مرمت از هنر و تجربه خود استفاده می‌کنند تا تمامی نقص‌های یک فرش را از بین ببرند و آن را مثل روز اولش به شما باز گردانند.
خدمات مبلشویی قالیشویی شفقی
فقط فرش‌ها نیستند که به فضای یک خانه شکل می‌دهند بلکه فرش‌ها مکمل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های زیادی دارند و مهم‌ترین این مکمل‌ها مبلمان است. امروزه کاربرد مبلمان از فرش هم بیشتر است، زیرا بر روی مبلمان است که معاشرت انجام می‌شود، مهمانی‌ها شکل می‌گیرد و تصمیم‌های زیادی گرفته می‌شود؛ بههمین دلایل ظاهر مبلمان از اهمیت بالایی برخوردار است. به دلیل استفاده مداوم و تاحدی بی‌وقفه که مبلمان می‌شود واقعا اجتناب ناپذیر است روکش آنها روزی چرک و کثیف خواهد شد. برای این که روکش مبلمان تمیز شود نیاز به شستشو ولی همانطور که بسیاری از ما می‌دانیم شستشوی مبلمان خیلی سخت و ناخوشایند است ولی نگران نباشید زیرا شما می‌توانید برای شستشو و پاک‌سازی مبلمان و خوشخواب خود سرویس مبلشویی قالیشویی شفقی را خریداری کنید.
شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و برخورداری از خدمات قالیشویی با شماره بالای صفحه از ساعت 9 صبح تا ساعت 21 تماس بگیرید و یا در تمامی ساعات شبانه روز به وب سایت قالیشویی شفقی در آدرس ghalishooeishafaghi.com مراجعه کنید و تمامی سفارشات خود را ابه صورت آنلاین ثبت کنید.
 

© All Rights Reserved, Cafelead Presents.
صفحه نخست رسانه خدمات مناطق تحت پوشش درباره ما تماس با ما
نیاز به مشاوره دارید!؟
درخواست مشاوره