قالیشویی شـــفقـــی تا بارگذاری کامل لطفا شکیبا باشید :)
گفتگو در واتساپ
02188080907
سفارش آنلاین

قالیشویی در نبرد

قالیشویی در نبرد

قالیشویی نبرد شفقی
77810043
بسیار منطقی است که یک فرش روزی به شستشو نیاز پیدا خواهد کرد. ولی چه نوع شستشویی؟ کدام قالیشویی بهترین سرویس را ارائه می‌دهد؟ اگر علاوه بر قالیشویی به خدمات دیگری نیاز باشد چه؟ اگر شما به قالیشویی شفقی مراجعه کنید دیگر نیاز نیست که درگیر این سوالات شوید زیرا این موسسه تجربه بیست ساله را در زمینه قالیشویی و خدمت‌رسانی دارا می‌باشد و رضایت مشتریان از خدمات قالیشویی شفقی بیش از 90 درصد است. خدمات موسسه شفقی شامل قالیشویی، لکه‌گیری، مرمت فرش و مبلشویی می‌شود که این تنوع خدمات جواب سوال دوم و سوم است و در ادامه به اولین سوال نیز پاسخ خواهیم داد.
خدمات شستشوی فرش و قالی موسسه شفقی در نبرد
زمانی که بیش از دو دهه پیش قالیشویی شفقی شروع به فعالیت کرد، شستشوی فرش تنها خدمات آنها بود ولی به دلیل کیفیت بالای این خدمات موسسه شفقی توانست رشد بسیار چشمگیری را داشته باشد به صورتی که امروزه خدمات متعددی را به سرتاسر تهران ارائه می‌دهد و کیفیت شستشوی فرش این موسسه فقط بالاتر رفته است. در قالیشویی نبرد همه فرش‌ها مثل هم شسته نمی‌شوند بلکه اول کارشناسان ما جنس و نوع بافت هر قالی را به صروت جداگانه بررسی می‌کنند و بهترین نوع شستشو را برای هرکدام آنها مشخص می‌کنند، این کار علاوه بر این که باعث می‌شود تا فرش به بهترین شکل شسته شود از آسیب رسیدن به فرش هم جلوگیری می‌کند. زمانی که نجوه شستشو مشخص شد دستگاه‌ها و ماشین آلات پیشرفته مثل شوینده تمام اتوماتیک هر فرش را بهترین مواد شوینده می‌شوند و پاکیزگی حقیقی را به آنها باز می‌گرداند. در قالیشویی شفقی به دلیل در اختیار داشتن تجهیزات تخصصی میزان خطای انسانی بسیار پایین است پس کیفیت بسیار بالاست. زمانی که فرایند شستشو به پایان رسید تمامی فرش‌ها خشک و رول شده تا برای جابه‌جایی آماده شوند.
خدمات مرمت فرش قالیشویی شفقی در نبرد
در طی سالها خدمت امکان دارد که یک فرش فقط کثیف نشود بلکه امکان دارد بافت آن فرسوده شود و یا به خاطر یک سری اتفاقات قسمتی از آنها بسوزد یا پاره شود، در این زمان دیگر مشکلات فرش با شستشو حل نمی‌شوند بلکه نیاز است تا قسمت‌های آسیب دیده ترمیم و بازسازی کلی شوند. ما در قالیشویی شفقی می‌توانیم با اطمینان بگوییم که تعداد بسیاری محدودی از موسسات این سرویس به صورت گسترده و باکیفیتی بی‌همتا ارائه می‌دهند. زمانی که شما برای مرمت به ما مراجعه می‌کنید ما فرش و قالی‌های آسیب دیده شما در اختیار تیم هنرمند و مجرب بخش بافندگی‌مان می‌گذاریم تا آنها با دستان زحمتکش خود تک‌تک آسیب‌های فرش را برطرف کنند و زیبایی که شما را وادار  به خرید فرش کرد باز گردد. شما با ترمیم یک فرش می‌توانید از پداخت هزینه هنگفتی برای تهیه یک فرش جدید جلوگیری کنید.
خدمات لکه‌‌‌‌گیری قالیشویی شفقی در نبرد
زمانی که یک لکه روی فرش ایجاد می‌شود کل ظاهر فرش بسیار ناخوشایند می‌شود و وقتی که یک فرش شسته می‌شود بیشتر لکه‌ها از بین می‌روند ولی امکان دارد یک سری لکه‌ها بسیار سرسخت باشند و از بین نروند؛ چنین لکه‌هایی امکان دارد به دلیل ریخته شدن موادی مثل رنگ، چسب، نوشیدنی و مواد شیمایی ایجاد شود یا اگر یک لکه برای مدت طولانی روی فرش باقی بماند به بافت و نخ قالی نفوذ خواهد کرد و به یکی از این لکه‌های سمج تبدیل خواهند. لکه‌هایی در مقابل شستشو مقاوت می‌کنند و سر جای‌شان باقی می‌مانند نیاز دارند که با لکه‌برها و تکنیک‌های تخصصی پاک شوند که اسم این کار  لکه‌گیری است. بیشتر افراد به موارد مورد نیاز لکه‌گیری دسترسی ندارند و یا به دلیل اعمال نیروی بیش از حد به بافت فرش آسیب می‌زنند، اما نگران نباشید زیرا شما می‌توانید با خریداری سرویس لکه‌گیری قالیشویی شفقی تمام لکه‌های فرش و قالی‌های خود را از بین ببرید.
خدمات مبلشویی قالیشویی شفقی در نبرد
در کنار شستشوی فرش به شستشوی مبلمان هم نیاز است زیرا این دو مکمل یکدیگر هستند و با هم یک فضا را بسیار گرم و زیبا می‌کنند. روکش‌‌‌‌‌‌ مبلمان بسیار حساس‌تر از یک فرش است و خیلی راحت‌تر و سریعتر لک و دچار کثیفی می‌شود ولی اصلا سعی نکنید که آنها را خودتان بشویید زیرا به دلیل عدم دسترسی به تجهیزات و مواد شوینده مخصوص نتیجه دلخواه را بدست نخواهید آورد بلکه به جای انجام این کار بسیار دشوار به قالیشویی شفقی مراجعه کنید تا کارکنان ما تمام نیازهای مبلشویی شما را بر طرف کنند.
شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات خود از ساعت 9 صبح تا ساعت 21 با شماره بالای صفحه تماس بگیرید و یا به وب سایت قالیشویی شفقی در آدرس ghalishooeishafaghi.com مراجعه کنید تا تمامی سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.
 

© All Rights Reserved, Cafelead Presents.
صفحه نخست رسانه خدمات مناطق تحت پوشش درباره ما تماس با ما
نیاز به مشاوره دارید!؟
درخواست مشاوره