قالیشویی شـــفقـــی تا بارگذاری کامل لطفا شکیبا باشید :)
گفتگو در واتساپ
02188080907
سفارش آنلاین

قالیشویی در نارمک

قالیشویی در نارمک

قالیشویی نارمک شفقی 
77810043
زیبایی همیشه شانه به شانه و هم معنی پاکیزگی است مخصوصا برای اشیا و وسایل برای مثال یک فرش زیبا بسیار تمیز و پاکیزه است و یک فرش بی‌ریخت همیشه ظاهری کثیف و کدری را در ذهن ما دارد. خانه ایرانی از یک فرش شروع می‌شود و تبدیل به یک کانونی از مهمان ‌نوازی و جمال می‌شود. هر فرش با گل‌ها و رنگ‌های خود مثل اکسیژن به فضای یک محیط زندگی می‌بخشد و آن را از یک جای خالی به یک خانه تبدیل می‌کند، خانه که بشود در آن خاطره‌ها رقم زد، خانه که بشود در آن مراحل رشد افراد را تماشا کرد و خانه که بشود بعد از یک روز سخت کاری وارد آن شد و تمام خستگی‌ها را پشت سر گذاشت، خانه‌‌ای که بتواند این نیازها را برطرف کند مسلتزم فرش و قالی‌های تمیز است و اگر شما دوست دارید که فرش‌هایتان چنین حسی را القا باید فقط فقط به قالیشویی شفقی مراجعه کنید.
خدمات شستشوی فرش و قالی موسسه شفقی در نارمک
شستشوی صحیح فرش نیازمند تجربه، دقت، اهمیت، مواد شوینده مرغوب و تجهیزات پیشرفته است که تمامی این مسائل به فراوانی در قالیشویی شفقی وجود دارند. هر فرشی که به قالیشویی شفقی راه پیدا می‌کند به روش مخصوص و اختصاصی خودش شسته می‌شود چون بافت و جنس هر فرش به صورت جداگانه ارزیابی می‌شود تا مشخص شود که چه نوع شستشویی نیاز است تا بالاترین سطح پاکیزگی به دست آید و سپس بعد از این که مرحله شستشو به پایان رسید با توجه به اطلاعات نهایی ماشین آلات قالیشویی مانند شوینده و پرزگیر تمام اتوماتیک وارد عمل می‌شوند، آنها از فرمان‌های کارشناسان پیروی می‌کنند و کار خود را به نحوه احسنت انجام می‌دهد؛ زمانی که فرایند شستشو به پایان رسید برای جلوگیری از زرد شدن ریشه‌ها و آلودگی دوباره همه فرش‌ها خشک، رول و درون یک کاور پلاستیکی قرار داده می‌شوند تا فرش‌‌‌‌‌‌‌‌های تازه شسته شده شما به دستانتان برسد.
خدمات لکه‌گیری قالیشویی شفقی در نارمک
زمانی که شما فرش‌هایتان را برای شستشو تحویل می‌دهید دوست دارید که آنها کاملا پاکیزه شوند و دیگر لکه روی آنها وجود نداشته باشند ولی بعضی از لکه‌ها با شستشوی کلی فرش  از بین نمی‌روند و زیرا با گذر زمان به عمق بافت فرش نفوذ کرده‌اند و یا به خاطر شرایط و موادی ایجاد شده‌اند که نیاز به توجه جداگانه دارد تا پاک شوند، شما می‌توانید به چنین لکه‌هایی به عنوان لکه‌های سرسخت نگاه کنید که نیاز به برخورد سرسختانه هم دارند زیرا اینگونه لکه‌ها باید با استفاده از روش‌های خاص پاک‌سازی و لکه‌برها مخصوص به صورتی شسته شوند که روی فرش پاک شوند ولی در عین حال آسیبی به فرش نرسد به دلیل همین میزان دقت و ظرافت توصیه می‌شود که لکه‌گیری را خودتان انجام ندهید و آن را به افراد متخصص بسپارید و این افراد متخصص منتظر خدمت‌رسانی به شما در قالیشویی شفقی می‌باشند.
خدمات مرمت فرش قالیشویی شفقی در نارمک
زمانی که بافت فرش به دلیل سن بسیار زیاد فرسوده می‌شود و یا به دلیل یک سری اتفاقات قسمتی از آنها پاره و سوخته می‌شود، در این زمان دیگر نیاز به شستشو و لکه‌گیری نیست بلکه وقتی که به اینجا می‌رسیم باید فرش‌هایمان ترمیم کنیم، اما خوب دلیل مرمت فرش چیست؟ در برهه اول مرمت فرش از هزینه خرید یک فرش جدید جلوگیری می‌کند و در برهه دوم فرشی که بعد سالها آسیب دیده است قطعا لیاقت بازسازی را دارد. به گفته بعضی از متخصصان مرمت فرش از بافتن آن هم دشوارتر است زیرا الگوی آن قبل مشخص شده است و تکرار کار یک هنرمند دیگر خیلی سخت‌تر از خلق است ولی هیچکدام از این مشکلات نتواسته جلوی قالیشویی شفقی را بگیرد زیرا در این قالیشویی خدمات مرمت فرش به تمامی ساکنین تهران ارائه می‌شود.
خدمات مبلشویی قالیشویی شفقی در نارمک
همانطور که یک فرش مکمل یک خانه است مبلمان نیز مکمل فرش است زیرا مبلمان بعضی از مسئولیت‌های فرش را به دوش خود می‌گیرد مثل فراهم کردن مکانی برای نشستن و اندیشیدن ولی به دلیل ظرافت روکش مبلمان کثیف شدن آنها اجتناب ناپذیر و درست است که شستشوی مبلمان در خانه به سختی کوهنوردی است ولی باز هم نباید نگران نباشید زیرا دست یاری‌کننده قالیشویی شفقی اینجاست تا این معضل را برای شما حل کند و مبلمانتان زیباتر از روز اولشان به شما باز گرداند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات لطفا از ساعت 9 صبح تا ساعت 21 با شماره بالای صفحه تماس بگیرید و یا برای آسانی بیشتر به وب سایت قالیشویی شفقی در آدرس ghalishooeishafaghi.com مراجعه کنید.
 

© All Rights Reserved, Cafelead Presents.
صفحه نخست رسانه خدمات مناطق تحت پوشش درباره ما تماس با ما
نیاز به مشاوره دارید!؟
درخواست مشاوره