قالیشویی شـــفقـــی تا بارگذاری کامل لطفا شکیبا باشید :)
گفتگو در واتساپ
02188080907
سفارش آنلاین

قالیشویی در سراج

قالیشویی در سراج

قالیشویی سراج شفقی
77810043
خیلی وقت‌‌‌ها پیش می‌آید که وقتی وارد یک خانه می‌شویم اولین چیزی که نظر ما را به خود جلب می‌کند فرش‌‌های آن خانه است زیرا فرش بستری است که تمام وسایل خانه رو و کنار آن چیده می‌شوند و به همین دلیل افراد اهمیت بالایی را برای ظاهر و پاکیزه نگهداشتن فرش‌ و قالی‌هایشان قائل هستند ولی اگر هم بالاترین سطح دقت هم داشته باشید بلاخره فرش‌هایتان به شستشو نیاز پیدا خواهند کرد زیرا گرد و غبار به خورد بافت فرش می‌روند و رنگ‌های آن ظاهری کدر پیدا می‌کنند ولی گرد و غبار تنها دلایل کثیف شده فرش نیستند زیرا چیزهای بسیار زیاد دیگری مثل دوده، لکه، آلودگی‌های کف پا و هزار یک چیز روی ظاهر فرش تاثیر می‌گذارند اما شستشوی فرش در خانه کار درستی نیست یا حداقل کافی نیست زیرا امکان دارد در طی این فرایند فرش آسیب ببیند یا به احتمال زیاد پاکیزگی کافی را به دست نیاورد به همین دلایل بهتر است برای شستشوی فرش‌های خود به یک موسسه مثل قالیشویی شفقی مراجعه کنید تا شستشوی فرش و قالی‌های شما به درستی انجام شود.
خدمات شستشوی فرش و قالی موسسه شفقی در سراج
بیش از بیست سال پیش قالیشویی شفقی فعالیت خود را با ارائه خدمات شستشوی فرش و قالی آغاز کرد و امروزه بعد از دو دهه خدمات قالیشویی موسسه شفقی یکی از دلایل اصلی رضایت 90 درصدی مشتریان این مجموعه است. در آن سال‌های اولیه قالیشویی شفقی فرش‌ها را با روش‌های سنتی و با دست می‌شست اما امروزه شرایط تغییر کرده است زیرا فرایند شستشو در قالیشویی سراج توسط ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و قدرتمند انجام می‌شود که دقت و کیفیت شستشوی آنها بی‌همتا است اما برای اینکه از آسیب رسیدن به فرش جلوگیری شود قبل از این که مرحله شستشو آغاز شود کارشناسان قالیشویی شفقی جنس و نوع بافت فرش را بررسی می‌کنند تا به توجه به نتیجه این ارزیابی بهترین نوع شستشو را برای تک‌تک فرش‌ها مشخص کنند و تمامی این عوامل دلیل کیفیت بسیار بالای شستشو در موسسه شفقی می‌باشند.
خدمات مبلشویی قالیشویی شفقی در سراج
روکش مبلمان معمولا از پارچه‌های حساس و لطیفی ساخته شده است تا بتواند حس خوبی را القا کند ولی بهای این ظرافت و راحتی کثیف شدن بسیار سریع مبلمان است. لکه خیلی آسان روی روکش مبل ایجاد می‌شود و اگر به درستی و در اسرع وقت پاک نشوند به آن آسیب خواهند زد و ارزش و قیمت مبلمان را بسیار پایین می‌آورند. خیلی از افراد خودشان تصمیم به شستشوی مبلمان می‌گیرند ولی ما از شما درخواست می‌کنیم که این کار را نکنید زیرا نه تنها مبلشویی در خانه بسیار سخت و طاقت‌فرسات بلکه احتمال بسیار بالایی وجود دارد که روکش مبلمان در طی فرایند شستشو آسیب‌های جبران‌نشدنی را ببینند زیرا مبلشویی به شوینده و تجهیزات مخصوص نیاز دارد، دلیل دیگری که شما نباید خودتان مبل‌هایتان را در خانه بشویید این است که یک راه‌حل بسیار راحت‌تری برای این موضوع وجود دارد، شما می‌توانید سرویس مبلشویی قالیشویی شفقی را خریداری کنید تا کارکنان این مجموعه با استفاده از تمام تجهیزات مورد نیاز و دقت بسیار مبل‌های شما برق بیندازند.
خدمات مرمت فرش قالیشویی شفقی در سراج
وقت برای سال‌های زیادی از یک فرش استفاده می‌کنیم امکان دارد دیگر یک شستشو کافی نباشد تا زیبایی آنها دوباره بدست آید زیرا با گذر سالها بافت فرش دچار فرسودگی می‌شود  یا در هنگام جابه‌جایی و خانه تکانی قسمتی از آنها پاره شود در این زمان فرش به مرمت نیاز دارد و در قالیشویی سراج سرویس ترمیم و بازسازی فرش یکی دیگر از خدماتی است که شما می‌توانید از آن بهره‌مند شوید. در بخش بافندگی قالیشویی شفقی یک تیم مجرب قرار دارد که با سالها تجربه در هنر قالی‌بافی می‌توانند یک فرش آسیب دیده را به یک دلیل لبخند زدن تبدیل کنند.
خدمات لکه‌گیری قالیشویی شفقی در سراج
گاهی امکان دارد که یک فرش علاوه بر شستشو دقیق به لکه‌گیری هم نیاز داشته باشد زیرا بعضی لکه‌های به خاطر ریخته شدن چسب، رنگ، مواد غذایی و نوشیدنی روی فرش ایجاد یا اگر برای مدتی طولانی روی فرش باقی بمانند تبدیل به لکه‌های سمجی می‌شوند که با شستشو از بین نمی‌روند بلکه نیاز دارند با مواد شوینده مخصوص مثل لکه‌برها و تجهیزات و روش‌های مناسب به صورت جداگانه پاک‌سازی شوند. در کنار تمامی خدمات بالا سرویس لکه‌گیری هم در قالیشویی شفقی ارائه می‌شوند.
لطفا برای ثبت سفارشات و کسب اطلاعات بیشتر از ساعت 9 صبح تا ساعت 21 با شماره بالای صفحه تماس بگیرید و یا به وب سایت قالیشویی شفقی در آدرس ghalishooeishafaghi.com مراجعه کنید تا تمامی موارد مورد نظر خود را پیدا کنید.
 

© All Rights Reserved, Cafelead Presents.
صفحه نخست رسانه خدمات مناطق تحت پوشش درباره ما تماس با ما
نیاز به مشاوره دارید!؟
درخواست مشاوره