قالیشویی شـــفقـــی تا بارگذاری کامل لطفا شکیبا باشید :)
گفتگو در واتساپ
021880080907
سفارش آنلاین

قالیشویی در سبلان

قالیشویی در سبلان

قالیشویی سبلان شفقی
77810043
خانه ایرانی همیشه محل برای گرده‌همایی زیبایی‌ها و هنر است و یکی از اصلی‌ترین عوامل این دریای هنر فرش ایرانی است. زیبایی فرش‌های ایرانی در سرتاسر جهان شناخته شده است و نیازی به توضیح ندارد ولی متاسفانه با گذر زمان این زیبایی توسط لایه از کثیفی و لکه پوشیده می‌شود. کثیف شدن یک فرش بسیار طبیعی است زیرا ما مدام درحال استفاده از فرش‌هایمان هستیم و کارهای زیادی بر روی آنها انجام می‌دهیم، به همین دلایل روزی این فرش‌ها به شستشو نیاز پیدا می‌کنند تا گرد و غبار آنها از بین برود و زیبایی آنها دوباره بدرخشد. شستشوی فرش و قالی در خانه کار درستی نیست زیرا امکان دارد به دلیل نداستن روش‌های صحیح شستشو یا به خاطر عدم دسترسی به تجهیزات لازم به بافت فرش آسیب بزنیم و کل هنر بافنده را به باد بدهیم، به همین دلایل بهتر است به یک موسسه مثل قالیشویی شفقی مراجعه کنیم زیرا شعب متعدد این موسسه مثل قالیشویی سبلان می‌توانند تمام نیازهای شستشوی فرش و موارد دیگر ما با بالاترین سطح کیفی برطرف کنند.
خدمات شستشوی فرش و قالی موسسه شفقی در سبلان
در قالیشویی سبلان مانند همه قالیشویی‌های شفقی سرویس شستشوی فرش و قالی عرضه می‌شود. شما می‌توانید برای شستشوی تمامی فرش‌های ماشینی و دستباف خود به شعبه سبلان قالیشویی شفقی مراجعه کنید و از خدمات بسیار با کیفیت این موسسه بهره‌مند شوید. رضایت مشتریان از خدمات موسسه شفقی بیش از 90 درصد می‌باشد زیرا در این قالیشویی همه چیز با اصول و به درستی انجام می‌شود برای مثال وقتی فرش‌های شما به قالیشویی سبلان راه پیدا می‌کنند بلافاصله فرایند شستشو آغاز شروع نمی‌شود بلکه در برهه اول کارشناسان این مجموع جنس و بافت هر یک از فرش‌ها را به صورت جداگانه و تخصصی بررسی می‌کنند تا دریابند که با چه نوع شستشوی برای هر فرش مناسب است و سپس بعد از مشخص شدن نحوه شستشو تجهیزات و دستگاه‌ها مدرن و تخصصی قالیشویی شروع به شستن فرش‌ها می‌کنند، در طی مرحله شستشو تمامی فرش‌ها با بهترین مواد شوینده پاکیزه می‌شوند تا در مرحله بعد خشک و رول شده و برای جابه‌جایی آماده شوند. این فرایند دقیق باعث می‌شود تا فرش و قالی‌های شما کاملا تمیز شوند ولی هیچگونه آسیبی به بافت و رنگ‌های آنها وارد نشود.
خدمات لکه‌گیری قالیشویی شفقی در سبلان
همانطور که در قسمت بالا توضیح دادیم شستشوی فرش و قالی در موسسه شفقی با دقت و تخصصی بالایی انجام می‌شود ولی بعضی وقت‌ها یک سری لکه‌ها حتی با چنین فرایند شستشویی هم از بین نمی‌روند، چنین لکه‌های سرسخت به خاطر دلایل مختلفی روی فرش ایجاد می‌شوند مانند نادیده گرفتن یک لکه معمولی که باعث می‌شود این لکه خورد بافت فرش برود و به راحتی پاک نشود و یا به خاطر یک سری بی‌توجهی که باعث می‌شود موادی مانند رنگ، چسب، نوشیدنی‌ها و مواد غذایی روی فرش ریخته شوند و لکه زشتی را به جا بگذارند. برای اینکه لکه‌های سمج از بین بروند نیاز به لکه‌برها و تکنیک‌های تخصصی است که معمولا افراد به آنها دسترسی ندارند ولی در قالیشویی شفقی شما می‌توانید از سرویس لکه‌گیری هم بهره‌مند شوید تا دیگر ظاهر فرش‌هایتان منزجرکننده نباشند.
خدمات مبلشویی قالیشویی شفقی در سبلان
در کنار فرش‌های زیبا یک خانه به مبلمان نیز نیاز دارد تا محل مناسبی برای استراحت و مهمانی باشد به همین دلایل تمیزی و پاکیزگی مبلمان اگر از تمیزی فرش‌ها مهم‌تر نباشد کم اهمیت‌تر نیست. جنس روکش مبلمان بسیار متنوع است و بافت آنها بسیار حساس‌تر از بافت فرش می‌باشد به همین دلیل شستشوی مبلمان در خانه بسیار دشوار است زیرا برای اینکه لکه‌ها و کثیفی‌های از روی روکش مبل پاک شوند نیاز به وسایل و مواد شوینده خاصی است و علاوه بر این موارد دقت بسیار هم نیاز است زیرا روکش مبلمان به راحتی آسیب می‌بیند ولی این مشکلات به این منظور نیست که قید مبلمان تمیز را بزنید بلکه فقط به این منظور است که به قالیشویی شفقی مراجعه کنید دیگر مشکلی درباره تمیزی مبلمان نداشته باشید.
خدمات مرمت فرش قالیشویی شفقی در سبلان
به دلیل استفاده روزانه برای سالهای مطوالی بعضی از فرش‌های آسیب‌های جدی‌تری از یک لکه یا کثیفی را می‌بینند زیرا امکان دارد با گذر زمان بافت فرش فرسوده شود که در نهایت به پارگی منجر خواهد شد و یا امکان دارد به خاطر یک اتفاق قسمی از قالی بسوزد؛ در این مواقع دیگر شستشو و لکه‌گیری کارساز نیست بلکه نیاز به مرمت و بازسازی است. قالیشویی سبلان و دیگر قالیشویی‌های شفقی جزء معدود موسسات هستند که کار مرمت فرش را هم نیز انجام می‌‌دهند. در قالیشویی شفقی کادر بخش بافندگی با استفاده از هنر و تجربه خود تمامی فرش‌های آسیب دیده را به زیبایی روز اولشان باز می‌گردانند.
شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات از ساعت 9 صبح تا ساعت 21 با شمار بالای صفحه تماس بگیرید و یا به وب سایت قالیشویی شفقی در آدرس ghalishooeishafaghi.com مراجعه کنید تا سفارشات خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.
 

© All Rights Reserved, Cafelead Presents.
صفحه نخست رسانه خدمات مناطق تحت پوشش درباره ما تماس با ما
نیاز به مشاوره دارید!؟
درخواست مشاوره