قالیشویی شـــفقـــی تا بارگذاری کامل لطفا شکیبا باشید :)
گفتگو در واتساپ
02188080907
سفارش آنلاین

قالیشویی در جشنواره

قالیشویی در جشنواره

قالیشویی جشنواره شفقی
77810043
بعضی از موضوعات اجتناب ناپذیر هستند مثل چرخش زمین، روشنایی خورشید، گذر زمان، رشد یک درخت و روزی که فرش‌ها به شستشو نیاز پیدا می‌کنند. فرشی که به شستشو نیاز پیدا نکند فرش نیست بلکه ابرقهرمان است. افراد شستشوی فرش را خیلی برای خود پیچیده می‌کنند و تصمیم می‌گیرند که خودشان این کار را انجام دهند و زمان و نیروی بسیاری را برای آن صرف می‌کنند ولی چون تخصصی در این کار ندارند و به مواد شوینده و وسایل مخصوص این کار ندارند آسیب‌های بسیار زیادی را به قالی می‌زنند و اگر مجموع هزینه‌های و نیروی صرف شده بر روی این کار را حساب کنیم، می‌بینیم که هزینه آن از مراجعه به یک قالیشویی بیشتر شده است، به جای این کارها به قالیشویی شفقی مراجعه کنید زیرا این قالیشویی با سابقه بیست ساله خود قابلیت شستشوی عالی تمامی فرش و قالی‌های شما را دارد و خدمات قالیشویی شفقی فقط شستشوی فرش نیست بلکه این سرویس تنها شروع کار است.
خدمات شستشوی فرش و قالیشویی موسسه شفقی در جشنواره
قالیشویی شفقی با ارائه خدمات شستشوی فرش و قالی آغاز کرد و در طی این دو دهه فعالیت کیفیت این سرویس خود را تا حدی بالا برده از چنین کیفیتی را در  هیچکدام از قالیشویی‌های تهران پیدا نخواهید کرد. عواملی زیادی دست به دست هم داده‌اند تا این میزان کیفیت بدست آید برای مثال اهمیتی که قالیشویی شفقی برای فرش‌های شما قائل است زیرا در این قالیشویی فرش‌ها به صورت یکسان شسته نمی‌شوند بلکه تک‌تک آنها توسط کارشناسان مجرب موسسه شفقی بررسی می‌شود تا دریابند که بهترین نوه شستشو برای جنس و بافت هر فرش چیست، موضوع بعدی که موجب کیفیت بالای قالیشویی شفقی ماشین آلات و تجهیزاتی است که این مجموعه در اختیار دارد؛ در موسسه شفقی فرش‌ها با دست شسته نمی‌شوند بلکه تمام این فرایند به صورت اتوماتیک توسط دستگاه‌های بروز و قدرتمند انجام می‌شود تا بالاترین سطح پاکیزگی بدست آید. تمامی این موارد و دقت بسیار بالای قالیشویی شفقی این موسسه را بهترین قالیشویی شرق تهران تبدیل کرده است.
خدمات لکه‌گیری قالیشویی شفقی در جشنواره
حتما شما حداقل یک بار زندگیتان با یک در سمج مواجه شدید همان دری که هرچقدر تلاش می‌کنید و حل می‌دهید باز نمی‌شود،  فقط مقاومت می‌کند و سرجای خودش وای می‌ایستد و تکان نمی‌خورد، بعضی از لکه‌هایی  مانند آن در سمج هستند و حتی وقتی فرش شسته می‌شود از بین نمی‌روند. چه چیزی باعث می‌شود تا چنین لکه‌هایی روی فرش ایجاد شود؟ اگر یک لکه بسیار ساده برای مدت طولانی تمیز نشود به تار و پود فرش نفوذ خواهد کرد و به یکی از این لکه‌ها تبدیل خواهد شد و یا امکان دارد مواد مخربی مثل رنگ، لاک، انواع چسب و مواد شیمیایی چنین لکه‌هایی را ایجاد می‌کنند که برای پاک‌سازی نیاز به شستشوی جزء و توجه اختصاصی نیاز دارند. به فرایند از بین بردن لکه‌های سرسخت با استفاده از لکه‌برها و وسایل مخصوص لکه‌گیری می‌گویند که این بهتر این کار توسط افراد متخصص انجام شود و شما می‌‌توانید سرویس لکه‌گیری را هم از قالیشویی شفقی برای فرش و قالی‌های خود خریداری کنید.
خدمات مرمت فرش قالیشویی شفقی در جشنواره
تمامی خدماتی که تا الان درباره‌شان صحبت کردیم در رابطه با شستشو و زیباسازی فرش بود ولی امکان دارد بعد از سالها خدمت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ وفادارانه فرش‌های شما به چیزی بیشتر از شستشو و لکه‌گیری نیاز داشته باشند تا زیبایی خود را دوباره بدست آورند. زمانی که یک فرش پاره می‌شود و یا بافت آن فرسوده می‌شود دیگر با شستشو دردش درمان نمی‌شود در این زمان یک فرش نیاز به یک دست هنرمند، چشمانی تیزبین، تجربه فراوان و عشق به هنز بافندگی نیاز دارند که تمام این ویژگی‌ها ستون‌های اصلی بخش بافندگی قالیشویی شفقی هستند. در قسمت مرمت و بازسازی قالیشویی جشنواره یک کادر بسیار توانا منتظر این است که فرش‌های آسیب دیده شما را کاملا بازسازی کند و آنها را به زیبایی روز اول به شما باز گردانند.
خدمات مبلشویی قالیشویی شفقی در جشنواره
برای توصیف یک مبلمان از کلماتی مثل راحت، زیبا، عالی و مقاوم استفاده می‌شود که خود این کلمات خودشان اهمیت مبلمان را ثابت می‌کنند. ما از مبلمان از مکانی برای استراحت تا مکانی برای فکر کردن و تصمیم‌گیری استفاده می‌کنیم ولی به دلیل ظرافت و حساسیت روکش مبلمان کثیفی‌ها به راحتی بر روی آن شکل می‌گیرند و در این زمان باید که مبلمان شسته شود. شستشوی مبلمان در خانه خیلی خیلی دشوار است ولی نگران نباشید زیرا شما می‌توانید سرویس مبلشویی قالیشویی شفقی را خریداری کنید و از پاکیزه شدن مبلمان خود مطمئن باشید.
شما می‌توانید برای ثبت سفارشات و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت قالیشویی شفقی در آدرس ghalishooeishafaghi.com مراجعه کنید و یا با شماره بالای صفحه از ساعت 9 صبح تا ساعت 21 تماس بگیرید.
 

© All Rights Reserved, Cafelead Presents.
صفحه نخست رسانه خدمات مناطق تحت پوشش درباره ما تماس با ما
نیاز به مشاوره دارید!؟
درخواست مشاوره