قالیشویی شـــفقـــی تا بارگذاری کامل لطفا شکیبا باشید :)
گفتگو در واتساپ
02188080907
سفارش آنلاین

قالیشویی در تهرانپارس

قالیشویی در تهرانپارس

قالیشویی تهرانپارس قالیشویی شفقی
77810043
شستشوی فرش یک امر بسیار رایج و منطقی است ولی متاسفانه آسان نیست. خیلی از افراد فکر می‌کنند که قالیشویی راحت است و خودشان فرش‌هایشان را می‌شورند ولی این کار اصلا کار درستی نیست چون بیشتر افراد روش‌های صحیح قالیشویی را نمی‌دانند یا اگر هم می‌دانند به تجهیزات این کار دسترسی ندارند به فرش‌هایشان آسیب می‌زنند و خاطره بدی را برای خود درست می‌کنند. ما شما توصیه می‌کنیم که به جای این که به فرش‌های خودد آسیب بزنید و خاطرات ناخوشایندی را برای خود رقم بزنید به قالیشویی شفقی مراجعه کنید تا سابقه بیست سال و کیفیت بالای خدمات این مجموعه بهره‌مند شوید. خدمات قالیشویی شفقی می‌توانند نیازهای قالیشویی، مبلشویی، لکه‌گیری و مرمت فرش شما را بر طرف کند و ما در ادامه این خدمات را به صورت جداگانه بررسی خواهیم کرد.
خدمات شستشوی فرش و قالی موسسه شفقی در تهرانپارس
شستشوی فرش باید به صورت صحیح انجام شود زیرا شستشوی درست باعث می‌شود تا زیبایی خانه چند برابر شود و عمر فرش افزایش یابد ولی اگر فرش‌ها به روش‌های سنتی یا پیش حد شسته شوند به زودی کاملا بلااستفاده می‌شوند. در قالیشویی شفقی به دلیل توجه بسیار  به کوچک‌ترین جزئیات گواهی بر این است که شستشوی فرش به درستی انجام می‌شود برای مثال زمانی که شما تصمیم می‌گیرید از سرویس شستشوی فرش و قالی قالیشویی تهرانپارس موسسه شفقی استفاده کنید و فرش‌های خود را به آنها به سپارید آنها بلافاصله شروع به شستشو نمی‌کنند بلکه اول کارشناسان تیزبین موسسه شفقی برای مشخص کردن بهترین نوع شستشو جنس و بافت فرش را کاملا بررسی و ارزیابی می‌کنند و سپس بعد از این که نحوه شستشو مشخص شد یک سری ماشین آلات بروز و تخصصی شروع به شستن قالی می‌کنند، این تجهیزات با استفاده از مواد شوینده مرغوب و فشار آب کاملا مناسب تک‌تک قسمت‌های فرش را بهترین نحو ممکن می‌شورند و در آخر همه فرش‌ها خشک و رول شده برای تحویل دادن به شما آماده شود. در هنگام حمل و نقل تمامی فرش‌ها داخل یک کاور پلاستیکی قرار داده می‌شوند تا دچار آلودگی دوباره نشوند..
خدمات لکه‌گیری قالیشویی شفقی در تهرانپارس
گاهی وقت‌ها یک فرش به پاک‌سازی بیشتر از شستشو نیاز دارد زیرا امکان دارد به دلیل فاصله زمانی زیاد بین دفعات شستشو یا ریخته شدن موادی مثل رنگ، چسب‌های قوی، روغن یا بسیاری چیزهایی دیگر لکه‌هایی روی فرش ایجاد شود. خوشبختانه با یک شستشوی اساسی بیشتر لکه‌ها از بین می‌روند ولی بعضی از آنها به خاطر نفوذ  به بافت فرش و یا کله‌شقی بسیار در مقابل شستشو مقوامت می‌کنند و بر سر جای خود باقی می‌مانند، چنین لکه‌های نیاز به شستشوی بیشتر و جزء‌تری دارند و خیلی از افراد خودشان این کار را انجام می‌دهند تا از پداخت هزینه لکه‌گیری جلوگیری کنند ولی چون نمی‌دانند چه لکه‌برهایی را باید استفاده کنند و یا به آنها دسترسی ندارند به فرش آسیب‌هایی را می‌زنند که هزینه‌های آنها خیلی هنگفت‌تر از لکه‌گیری است پس لطفا به جای این که فرش‌های خود را نابود کنید لطفا سرویس لکه‌گیری قالیشویی شفقی را خریداری کنید تا کارکنان این مجموعه با استفاده از تمامی‌ تجهیزات مورد نیاز ظاهر فرش‌های شما را زیبا کنند.
خدمات مبلشویی قالیشویی شفقی در تهرانپارس
اگر مجبور باشیم فقط و فقط یک مکمل برای فرش‌هایمان انتخاب کنیم قطعا پاسخ‌مان مبلمان خواهد بود زیرا مبلمان زیبایی بسیاری دارد و تنوع استفاده آنها به معنی واقعی کلمه بی‌نهایت است. ما از مبلمان برای نشستن، دراز کشیدن، مراقب از فرد مریض، مهمانی گرفتن، بازی و سرگرمی استفاده می‌کنیم و البته این موارد تنها نوع استفاده از مبلمان نیستند بلکه جواب این سوال فقط بستگی به خلاقیت شما دارد. روکش مبلمان واقعا بی‌نظیر است زیرا مقاومت آن بسیار است و به خاطر جنس و ظرافت احساس بسیار خوبی را القا می‌کند ولی همین میزان ظرافت باعث می‌شود تا روکش مبلمان به راحتی کثیف شود و لکه‌هایی را به خود بگیرد که این مسائل باعث می‌شود تا مبلمان به شستشو نیاز پیدا کند ولی شستشوی مبلمان در خانه واقعا سخت است پس بهتر است که شستشوی مبلمان خود را به قالیشویی شفقی بسپاریم تا کرکنان این موسسه تمامی مبلمان‌های ما را برق بیندازند.
خدمات مرمت فرش قالیشویی شفقی در تهرانپارس
فرش همراه بی‌زبانی است که بدون هیچ منتی سالهای سال خدمت‌رسانی می‌کنند ولی همین شغل دشوار باعث می‌شود تا قالی با گذر زمان آسیب‌های جدی ببیند مثل پارگی، سوختگی، فرسودگی بافت و تداخل رنگی و وقتی این اتفاق برای یک فرش می‌افتد ما فکر می‌کنیم که باید آنها را دور بریزیم ولی اصلا اینطور نیست زیرا این فرش‌های به کمی بازیابی نیاز دارند و این بازیابی در شکل ترمیم و بازسازی است شما می‌توانید از قالیشویی شفقی درخواست کنید تا کارشناسان و یا نه بهتر است بگوییم هنرمندان بخش بافندگی قالیشویی تهرانپارس یا هر قالیشویی دیگر موسسه شفقی تمامی آسیب‌های فرش‌های مجروح ما را برطرف کنند و به آنها زندگی دوباره ببخشند.
لطفا برای ثبت سفارشات و کسب اطلاعات بیشتر با شماره بالای صفحه از ساعت 9 صبح تا ساعت 21 در شب تماس بگیرید و یا به وب سایت قالیشویی شفقی در آدرس ghalishooeishafaghi.com مراجعه کنید.
 

© All Rights Reserved, Cafelead Presents.
صفحه نخست رسانه خدمات مناطق تحت پوشش درباره ما تماس با ما
نیاز به مشاوره دارید!؟
درخواست مشاوره