قالیشویی شـــفقـــی تا بارگذاری کامل لطفا شکیبا باشید :)
گفتگو در واتساپ
02188080907
سفارش آنلاین

قالیشویی در افسریه

قالیشویی در افسریه

قالیشویی افسریه شفقی
77810043
قطعا شما  دوست دارید که فرش‌هایتان همیشه تمیز باشند و برای پاکیزه نگه داشتن آنها تمام تلاش خود را می‌کنید ولی هر چقدر هم که مراقب باشید بلاخره یک روز به دلیل استفاده فرش‌های شما به شستشو نیاز پیدا ‌می‌کنند. شستن فرش‌ها باعث می‌شود تا ظاهر آنها مانند روز اولشان شود و زیبایی به فضای خانه باز گردد. هیچکس نمی‌داند که یک فرش دقیقا کی به شستشو نیاز پیدا می‌کند ولی اگر هر 12 الی 18 ماه شما فرش‌هایتان را بشورید باغث افزایش عمر آنها می‌شوید ولی افزایش عمر و زیبایی نتیجه یک شستشوی صحیح است برای همین به شما توصیه می‌‌‌‌کنیم که فرش‌هایتان را در خانه نشورید زیرا امکان دارد آسیب‌های جبران ناپذیری به بافت آنها زده شود بلکه فرش‌های خود را به قالیشویی افسریه شفقی بسپارید تا ما بتوانیم شما را به جمع راضی مشریانمان بیفزاییم.
خدمات شستشوی فرش و قالی موسسه شفقی در افسریه
فرش و قالی جزء اولین چیزهایی هستند که در خانه به خودشان توجه جلب می‌کنند به همین دلیل شکل و شمایل ظاهر آنها بسیار مهم است و وقتی که ظاهر فرش کثیف می‌شود بسیار صحنه منزجرکننده را در خانه ایجاد می‌کند به همین دلیل است که شستشوی فرش باید درست انجام شود. اگر یک فرش بدون استفاده از تجهیزات لازم یا بیش از حد شسته شود باعث می‌شود تا بافت فرش آسیب ببیند و در آن تداخل رنگی ایجاد شود که این اتفاق از کثیفی هم ظاهر زشت‌تری را دارد. شما می‌توانید با انتخاب قالیشویی شفقی نگرانی آسیب دیدن فرش‌های خود را کاملا فراموش کنید زیرا در قالیشویی افسرییه شفقی هیچ فرشی مثل دیگری شسته نمی‌شود بلکه همه آنها توسط کارشناسان از لحاظ بافت و جنس بررسی می‌شوند تا بهترین صورت شستشوی برای آنها مشخص شود. در قالیشویی شفقی شستشوی فرش و قالی توسط افراد و بادست انجام نمی‌شود، این مسئولیت به عهده تجهیزات و ماشین‌آلات پیشرفته است که دقت آنها را هیچ فردی برخوردار نمی‌باشد، بعد از اینکه مرحله شستشوی به پایان رسید فرش‌های شما خشک و رول شده تا برای جابه‌جایی آماده شوند.
خدمات مبلشویی قالیشویی شفقی
دیگر فرش‌ها مکان اصلی نشستن و گرده‌همایی خانوادگی نیستند بلکه دیگر این مسئولیت به گردن مبلمان است. مبلمان فقط فضای خانه را پر نمی‌کند بلکه فضای کل خانه را تعیین می‌کند زیرا در هنگام تماشای تلویزیون تا فوت کردن شمع‌های کیک تولد ما بر روی مبلمان نشسته‌ایم. پس ارزش و اهمیت مبلمان بسیار بالاست و ظاهر آن تاثیر بسیار زیادی را روی زیبایی خانه دارد ولی به دلیل استفاده روزی روکش مبلمان کثیف می‌شود و ظاهر چرکی را پیدا می‌کند، برای بهبود این شرایط مبلمان باید شسته شود ولی شستشوی مبلمان در خانه از سر و کله زدن با یک دایناسور خشمگین دست کمی ندارد پس بهتر است که این کار را به قالیشویی شفقی بسپارید. شما می‌توانید سرویس مبلشویی را از قالیشویی افسریه خریداری کنید تا کرشناسان با به همراه داشتن تمام تجهیزات و مواد شوینده مورد نیاز به خانه شما بیایند و مشکل کثیفی مبلمان شما را حل کنند.
خدمات لکه‌گیری قالیشویی شفقی در افسریه
بعضی از قالی‌ها علاوه بر شستشو به لکه‌گیری هم نیاز دارد زیرا امکان دارد لکه‌هایی روی آنها وجود داشته باشد که با شستشو پاک نشوند، این لکه‌ها به دلایل زیادی ایجاد می‌شوند مثل باقی مانده کثیفی برای مدت زیاد روی فرش یا ریخته شدن مواردی مانند چسب، رنگ، مواد غذایی یا مواد شیمایی می‌توانند چنین لکه‌هایی را ایجاد کند. علاوه بر این موضوعات اگر یک لکه ساده به بافت فرش نفوذ کند به یکی از این لکه‌های سمج تبدیل خواهد شد. برای  از بین بردن چنین لکه‌هایی به لکه‌برهای مخصوص و افراد با تجربه نیاز است زیرا باید به مقدار خاصی از لکه‌‌‌‌‌‌‌‌‌برها و روش‌های پاک‌سازی استفاده شود تا لکه‌ها از بین بروند. شما می‌توانید سرویس لکه‌گیری را هم نیز از قالیشویی شفقی خریداری کنید.
خدمات مرمت فرش قالیشویی شفقی در افسریه
امکان دارد یک فرش آسیب جدی‌تری از لکه یا تداخل رنگی را دیده باشد زیرا ممکن به دلیل یک اشتباه بخشی از فرش پاره یا سوخته شود و یا به دلیل استفاده زیاد بافت فرش فرسوده شود در این زمان دیگر فرش‌های به یک شستشو یا لکه‌گیری زیبایی خود را به دست نمی‌آورند بلکه دیگر وقت ترمیم و بازسازی است. قالیشویی شفقی جزء یک گروه بسیار کوچکی است که سرویس مرمت فرش را به شرق تهران ارائه می‌دهد. کادر مجرب مرمت قالیشویی شفقی با استفاده از هنر و تجربه خود تمامی فرش‌های آسیب دیده را بازسازی و زیبا می‌کنند.
شما می‌توانید برای ثبت سفارشات و کسب اطلاعات بیشتر با شماره بالای صفحه از ساعت 9 صبح تا ساعت 21 تماس بگیرید و یا به صورت شبانه‌روزی به وب سایت قالیشویی شفقی در آدرس ghalishooeishafaghi.com مراجعه کنید.
 

© All Rights Reserved, Cafelead Presents.
صفحه نخست رسانه خدمات مناطق تحت پوشش درباره ما تماس با ما
نیاز به مشاوره دارید!؟
درخواست مشاوره