قالیشویی شـــفقـــی تا بارگذاری کامل لطفا شکیبا باشید :)
گفتگو در واتساپ
02144002908
سفارش آنلاین

بهترین قالیشویی در غرب تهران

بهترین قالیشویی در غرب تهران

بهترین قالیشویی در غرب تهران

در حال حاضر قالیشویی شفقی بیش از 20 سال است که دارد خدمات خود را به اقصی نقاط تهران ارائه می‌دهد و در طی این دو دهه قالیشویی شفقی توانسته با فعالیت در بالاترین سطح از لحاظ کیفی رضایت 90 درصدی مشتریانش را بدست آورد. این کیفیت و رضایت باعث شده تا این قالیشویی شعب متعددی را در نقاط مختلف تهران از جمله منطقه غرب تهران تاسیس کند، قالیشویی‌های غرب تهران شفقی به محلات زیادی مثل یافت آباد، صادقیه، شهرک ولیعصر، گیشا و بسیاری دیگر خدمت رسانی می‌کند و به طور شبانه روز پاسخگوی شما مشتریان عزیز هستند.

خصوصیات قالیشویی غرب تهران

پیش از اینکه قالیشویی شفقی به چنین موسسه موفق و بزرگی تبدیل شود راه طولانی را طی کرد، این قالیشویی در ابتدا در یک کارگاه بسیار کوچک و با تجهیزات بسیار کم و ابتدایی شروع کار کرد. در آن روزها کارکنان قالیشویی شفقی از روش‌های سنتی برای شستشوی فرش‌ها و قالی‌ها استفاده می‌کردند اما امروزه شرایط تغییر کرده است، قالیشویی شفقی از همان روز اول با کیفیت بسیار بالا شروع به فعالیت کرد و با تلاش متعدد و بسیار به موسسه خود ارتقا بخشید و شعبه‌های بسیار زیادی را در سرتاسر تهران راه‌اندازی کرد. در قالیشویی‌های غرب شفقی دیگر کارکنان به صورت سنتی و با دست فرش‌ها را نمی‌شورند، امروزه مراحل شستشو توسط تجهیزات بسیار پیشرفته مثل شوینده و پرزگیر تمام اتوماتیک انجام می‌شود تا زیبایی دوباره به تمام فرش‌ها و قالی‌های شما بخشیده شود. یکی از دیگر از ویژگی قالیشویی غرب شفقی دسترسی بسیار وسیع آن است، زیرا موسسه شفقی، قالیشویی‌های بسیار زیادی را در حوالی محلات غرب از جمله قالیشویی مهر آباد، قالیشویی شهرک غرب، قالیشویی شهرک اکباتان و چند و چند قالیشویی دیگر را دارا می‌باشد. قالیشویی در غرب شفقی از ساعت 9 تا ساعت 21 مشغول به کار است، ولی دسترسی شما به این قالیشویی فوق‌العاده فقط به این ساعت خلاصه نمی‌شود و ما این موضوع را در قسمت‌های بعدی به صورت کامل بررسی خواهیم کرد.

خدمات قالیشویی شفقی به محلات غرب تهران

در قالیشویی غرب شفقی همانطور که از نامش پیداست خدمات شستشو و پاک سازی فرش و قالی انجام می‌شود اما این قالیشویی با اکثر قالیشویی‌های غرب تهران متفاوت است زیرا خدمات آنها فقط به این یک موضوع خلاصه نمی‌شود بلکه در قالیشویی شفقی خدمات متنوع دیگری مثل مرمت و باز سازی فرش و قالی هم انجام می‌شود و هدف و ترمیم فرش مربوط با قالی‌هایی است که دچار سوختگی، پارگی و پوسیدگی شده‌اند. در قالیشویی شفقی افراد متخصص یا استفاده از روش‌ها و تکنیک‌های صحیح و مناسب زندگی دوباره به قالی‌های آسیب دیده می‌بخشند و زیبایی اولیه آنها را به نمایش می‌گذارند. خدمت دیگری که توسط قالیشویی در غرب شفقی به مشتریان ارائه می‌شود، شستشو مبلمان و خوش خواب است. شستشوی مبلمان در منزل یکی از مشکل‌ترین مسائل پاک سازی و خانه تکانی است که افراد با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. کارکنان مجرب شفقی با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته و مورد نیاز این مشکل را برای شما حل می‌کنند و شستشویی کامل و دقیق را به مبلمان شما می‌دهند، اما آیا خدمات شفقی همین سه مورد است؟ خیر، قالیشویی شفقی یک خدمت دیگر هم به شامل ارائه می‌دهد و آن لکه‌گیری حرفه است. خیلی وقت‌ها اتفاق می‌افتد که به صورت تصادفی و ناخواسته لکه بروی فرش یا قالی شما ایجاد می‌شود و ظاهر ناخوشایندی را به آنها می‌دهد، دیگر قالیشویی‌های غرب تهران برای لکه‌گیری قسمتی که لک شده است را بیش از حد می‌شویند و این امر باعث آسیب دیدن بافت فرش و ایجاد تداخل رنگی در آن می‌شود، ولی در شفقی کارکنان با استفاده از مواد شوینده که برای لکه‌گیری طراحی شده‌اند و روش‌های صحیح این لکه‌های دلخراش را از بین می‌برند تا آن ظاهر واقعی به فرش یا قالی شما باز گردد. قالیشویی شفقی نه تنها خدمات زیادی را به شما ارائه می‌دهد بلکه این موسسه تمام این خدمات با کیفیت بسیار بالایی به ثمر می‌رساند، برای مثال در شفقی هیچ فرشی مانند دیگری شسته نمی‌شود بلکه هر فرش یا قالی با توجه به نوع جنس و بافت آن شسته می‌شود تا آسیب به فرش‌های ارزشمند شما نرسد. قالیشویی شفقی در هنگام دریافت و تحویل موارد مورد شستشوی شما هم بسیار با نظم عمل می‌کند، افرادی که وارد خانه شما می‌شوند همگی دستکش و ماسک به تن دارند تا از بحران کرونا جلوگیری شود، سپس آنها فرش‌های شما را به طور صحیح و منظم رول می‌کنند تا در آنها در هنگام جابه‌جایی دچار شکستی و تاخوردگی نشوند و وقتی زمان تحویل فرا می‌رسید کارکنان شفقی قالی‌های شما در یک پوشش پلاستیکی قرار می‌دهند تا فرش‌های شما کثیف و آلوده نشوند. تمام این موضوعات دلایل رضایت 90 درصدی مشتریان شفقی هستند.

راه‌های تماس با قالیشویی‌های غرب شفقی

یک راه برقراری ارتباط با قالیشویی غرب شفقی برای ساکنان این منطقه تماس تلفنی است. شما می‌توانید از ساعت 9 صبح تا ساعت 21 با شماره 44002908 با کارکنان شفقی ارتباط برقراری کنید، سفارش خود را ثبت کنید و از کارشناسان درباره بهترین نوع شستشو و خدمات مورد نیاز خود مشاوره بگیرید تا انتخاب صحیح را برای نیازهای خود انجام دهید. یک راه دیگر برای تماس با تمام قالیشویی‌های شفقی از جمله قالیشویی‌های غرب آن مراجعه به وب سایت این موسسه در آدرس ghalishooeishafaghi.com است، شما در این وب سایت می‌توانید از اطلاعات بسیاری زیادی مثل شعب مختلف شفقی، شماره تماس، نحوه شستشو و کیفیت کاری قالیشویی شفقی با خبر شوید و البته شما می‌توانید در این وب سایت سفارش خود را به صورت آنلاین در تمامی ساعات شبانه روز ثبت کنید و از خدمات گسترده موسسه شفقی در هر زمانی که می‌خواهید بهره‌مند شوید. قالیشویی شفقی بیش از دو دهه درحال پیشرفت و خدمت‌ رسانی بوده است و قالیشویی‌های غرب، شمال، جنوب و شرق ثمره سال‌ها و روزها تلاش است. تمامی این شعب 24 ساعات منتظر خدمت رسانی به شما هستند و تک تک افراد این مجموعه بی‌وقفه و بی‌منت سعی می‌کنند تا تجربه استفاده از خدمات شفقی را به یک خاطره بسیار خوب و به یاد ماندی در ذهن شما تبدیل شود تا شما برای سالیان سال برای رفع نیازهای خود به قالیشویی شفقی مراجعه کنید.

© All Rights Reserved, Cafelead Presents.
صفحه نخست رسانه خدمات مناطق تحت پوشش درباره ما تماس با ما
نیاز به مشاوره دارید!؟
درخواست مشاوره