قالیشویی شـــفقـــی تا بارگذاری کامل لطفا شکیبا باشید :)
گفتگو در واتساپ
02177810043
سفارش آنلاین

بهترین قالیشویی در شرق تهران

چرا باید قالیشویی شفقی را انتخاب کنید؟

بهترین قالیشویی در شرق تهران

بهترین قالیشویی شرق تهران

در شرق تهران احتمالا قالیشویی‌های زیادی وجود دارند که می‌توانند به شما سرویس بدهند، ولی قالیشویی شرق شفقی بهترین انتخاب برای شماست، زیرا به خاطر وجود شعب متعدد شفقی در محلات شرق تهران شما می‌توانید دسترسی بسیار سریع و راحت به قالیشویی‌های در شرق شفقی دسترسی داشته باشید و از خدمات این موسسه متخصص برخوردار شوید تا نیازهای شستشوی خود را با بالاترین کیفیت ممکن برطرف کنید.

خدمات قالیشویی شفقی در شرق تهران

زمانی که بیش از بیست سال پیش قالیشویی شفقی شروع به فعالیت کرد، آغاز بسیار ساده داشت؛ چون در آن زمان کارکنان شفقی در یک کارگاه کوچک و با حداقل امکانات فرش و قالی‌های شما را به روش‌های سنتی و معمولا با دست می‌شستند و به مردم تهران خدمت‌ رسانی می‌کردند، اما امروزه سال‌ها از آن آغاز فرومایه گذشته است و دیگر موسسه شفقی یک کارگاه کوچک قالیشویی با امکانات و کارکنان محدود نیست، بلکه در این روزها قالیشویی شفقی در سر تا ستر شعب بسیار زیادی دارد که سالانه به صدها و شاید هزاران نفر خدماتش را ارائه می‌دهد. خوب، این خدماتی که با کیفیت بسیار بالا و تجهیزات پیشرفته به صورت روزانه به اهالی تهران داده می‎شوند، چه چیزهایی هستند؟ قطعا شما با توجه به نام موسسه شفقی متوجه می‌شوید خدمات شستشو و پاک ‌سازی فرش و قالی توسط قالیشویی‌های شرق انجام می‌شود. در موسسه شفقی شستشوی فرش‌های شما توسط دستگاه‌های بسیار پیشرفته و قدرتمند مثل شوینده و پرزگیر تمام اتوماتیک با بهترین پودرها و مواد شوینده که مخصوص قالیشویی هستند انجام می‌شود و همانطور که فرایند شستشو کیفیت بالایی دارد، مراحل زیادی را هم دارد، زیرا قبل از اینکه شستشوی فرش و قالی‌های شما شروع شود، کارکنان شفقی در ابتدا جنس، نوع بافت و بهترین نحوه شستشو را برای آنها ارزیابی می‌کنند تا مطمئن شوند که فرش‌های شما کاملا تمیز خواهند شود و در عین حال اصلا دچار آسیب و تداخل رنگی نشوند. سرویس بعدی که قالیشویی شفقی در اختیار شما می‌گذارد شستشوی مبلمان و خوشخواب است. پاک‌ سازی و تمیز کردن مبلمان در خانه بسیار دشوار و یک معضل سالانه برای افراد می‌باشد، چون انجام این کار نیاز به تجهیزات مخصوص و تلاش بسیار دارد تا نتیجه مطلوب بدست آید و این تجهیزات معمولا در اختیار افراد نیستند، اما قالیشویی شفقی این امکانات را دارا می‌باشد و با استفاده از این تجهیزات و افراد متخصص شستشوی کامل و بی‌نقص مبلمان را به عهده می‌گیرد تا آنها همیشه بدرخشد. در قالیشویی شفقی علاوه بر این موضوعات دو خدمت دیگر هم به شما ارائه می‌شود و این خدمت ترمیم و مرمت فرش و لکه گیری حرفه می‌باشند. قالیشویی شفقی جزء معدود قالیشویی‌های شرق تهران است که سرویس ترمیم و بازسازی قالی را انجام می‌دهد، این سرویس مربوط به فرش‌هایی است دچار سوختگی، پارگی و فرسودگی شده‌اند تا دوباره زیبا و کامل شوند. سرویس لکه بری قالیشویی شفقی برای از بین بردن لکه‌هایی است که به خاطر یک اتفاق یا ریخته شدن یک چیز مثل چایی بروی فرش می‌باشد، ولی این سرویس لکه بری با دیگر سرویس‌های لکه بری قالیشویی‌ها متفاوت است، چون در قالیشویی‌های دیگر برای از بین بردن لکه به شستن و اعمال نیروی بیشتر روی‌ می‌آورند که این کار باعث آسیب دیدن بافت قالی می‌شود، اما در موسسه شفقی چون کارکنان از تجهیزات و تکنیک‌های صحیح استفاده می‌کنند این اتفاق نمی‌افتد.

شعب قالیشویی شفقی در محلات شرق تهران

همانطور که احتمالا تا الان متوجه شده‌اید قالیشویی شفقی در سرتاسر تهران شعب زیادی را دارا می‌باشد و محلات شرق هم از این موضوع مستثنا نیست. بعضی از شعبی که در محله‌های شرق تهران قرار دارند شامل قالیشویی نارمک، قالیشویی میدان امام حسین، قالیشویی محلاتی و بسیاری محله دیگر می‌شود که خدمات بالا را به شما ارائه می‌دهند، پس دیگر نگران عدم دسترسی به یک قالیشویی معتبر در شرق تهران نباشید زیرا شما در هر محله که باشید می‌توانید به قالیشویی شفقی مراجعه کنید و خدمات مورد نیاز خود را خریداری کنید.

ویژگی‌های جذاب قالیشویی شفقی

موضوعاتی که تا الان درباره‌شان صحبت کردیم و بسیاری چیزهای دیگر، باعث شده تا رضایت مشتریان از خدمات شفقی بیش از 90 درصد باشد و البته موسسه شفقی می‌داند که این موفقیت عظیم در گرو همین رضایت مشتریان وفادار است. پس قالیشویی برای حفظ این رضایت مشتریانش، در بالاترین سطح کیفی بی وقفه تلاش می‌کند و همین موضوع قالیشویی شفقی را بهترین گزینه شما برای تبدیل می‌کند. اگر شما قبلا از خدمات شفقی استفاده کرده‌اید می‌توانید با ارائه فاکتورهای قدیمی خود شامل یک تخفیف 10 درصدی بشوید. یک ویژگی جذاب دیگر قالیشویی شفقی مربوط به مرحله دریافت و تحویل فرش و قالی‌های شماست، کسانی این کار را به عهده دارند از تمامی پروتکل‌های در این زمان بحرانی کرونا پیروی می‌کنند، آنها وقتی وارد خانه شما می‌شوند دستکش و ماسک به تن دارند و برای جابه‌جایی قالی‌های شما آنها را با دقت تمام رول می‌کنند تا آنها دچار شکستگی و تاخوردگی نشوند، و وقتی زمان تحویل فرا می‌رسد فرش‌های شما در یک کاور پلاستیکی قرار می‌گیرد تا در هنگام حمل و نقل دوباره کثیف و آلوده نشوند. نکته دیگری که درباره قالیشویی شفقی نیاز به ذکر دارد، امکان تغییر محل تحویل از محل دریافت است، شما می‌توانید با تماس تلفنی، گفت‌و‌گوی مستقیم با مسئولین حمل و نقل و یا به صورت آنلاین، آدرسی که می‌خواهید فرش‌هایتان را تحویل بگیرید را ثبت کنید تا قالی‌های شما به همان آدرس ارسال شود.

راه‌های ارتباطی با قالیشویی شفقی

یکی از راه‌های برقراری ارتباط با قالیشویی شرق شفقی تماس با شماره 78810043 می‌باشد، شما از ساعت 9 صبح تا ساعت 21 می‌توانید با این شماره تماس بگیرید تا سفارش خود را ثبت کنید و یا اگر هم قصد ثبت سفارش ندارید شما می‌توانید از این شماره برای گرفتن مشاوره از کارشناسان شفقی استفاده کنید. راه دیگری که شما می‌توانید با استفاده از آن با قالیشویی ارتباط بر قرار کنید مراجعه به وب سایت این موسسه در آدرس ghalishooeishafaghi.com باشد. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت قالیشویی شفقی سفارشات خود را به صورت آنلاین در تمامی ساعات شبانه روز ثبت کنید و به تمامی شماره‌های محله‌های مختلف دسترسی داشته باشید.

© All Rights Reserved, Cafelead Presents.
صفحه نخست رسانه خدمات مناطق تحت پوشش درباره ما تماس با ما
نیاز به مشاوره دارید!؟
درخواست مشاوره