قالیشویی شـــفقـــی تا بارگذاری کامل لطفا شکیبا باشید :)
گفتگو در واتساپ
02166503970
سفارش آنلاین

بهترین قالیشویی در جنوب تهران

بهترین قالیشویی در جنوب تهران

قالیشویی شفقی روزانه به تعداد زیادی از ساکنان تهران خدمات متعددی را ارائه می‌دهد و دغدغه شستشو فرش و قالی را برای آنها حل می‌کند. قالیشویی‌ در جنوب تهران که در بسیاری از محلات این منطقه شعب زیادی را دارد و خدمات بسیارش را در اختیار ساکنان جنوب تهران می‌گذارد همین قالیشویی شفقی است، این قالیشوی بیش از 20 سال است که دارد به اهالی تهران در بالاترین سطحی کیفی سرویس می‌دهد و گره از مشکلات آنها می‌گشاید، اما چرا باید شما قالیشویی شفقی را برای رفع نیازهای قالیشویی خود انتخاب کنید؟ خوب، جواب این سوال در ادامه متوجه خواهید شد.

خدمات قالیشویی‌های جنوب شفقی

خدماتی که امروزه قالیشویی شفقی در زمینه شستشو ارائه می‌دهد، بسیار گسترده و در عین حال تخصصی می‌باشد. در قالیشویی جنوب شفقی تمام قالی‌ها و فرش‌های شما توسط تجهیزات بسیار پیشرفته و تمام اتوماتیک با بهترین مواد شوینده، شسته و پاک سازی می‌شود تا دوباره زیبایی دل‌انگیز خود را بدست آورند. در قالیشویی شفقی هر فرش یا قالی با توجه به جنس و نوع بافت آنها ارزیابی و سپس شسته می‌شود تا فرش و قالی‌های ارزشمند شما دچار آسیب دیدگی و به هم خوردگی رنگی نشوند، اما خدمات شفقی فقط شستشوی فرش و قالی نیست بلکه این قالیشویی خدمات دیگری مثل مبلشویی، مرمت و بازسازی فرش و لکه گیری را در اختیار مشتریان جنوب تهران می‌گذارد. زمانی که شما خدمات مبلشویی را از قالیشویی شفقی سفارش می‌دهید، کارکنان این مجموعه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و تجهیزات لازم و پیشرفته به محل مورد نظر شما می‌آیند تا ظاهری تازه و پاکیزه به مبلمان و خوشخواب شما می‌بخشند و تمامی کثیفی‌ها و لکه‌های آزاردهنده را از روی آنها پاک می‌کنند. خدمت دیگری شما می‌توانید در جنوب تهران آن را از موسسه شفقی خریداری کنید، ترمیم فرش و قالی‌های آسیب دیده می‌باشد. خدمات مرمت و ترمیم قالیشویی شفقی در جنوب تهران می‌تواند خاطرات بسیار زیاد و خوبی را برای ساکنان محلات جنوب دوباره زنده کند، زیرا بسیاری از فرش‌هایتان سالیان زیادی در منازل شما بوده‌اید و هزاران هزار خاطره بروی آنها ایجاد شده‌اند ولی حالا دچار پارگی، سوختگی و فرسودگی شده‌اند که بسیار موضوع ناراحت کننده است و این موضوع شما را مجبور به دور ریختن آنها می‌کند، ولی قالیشویی شفقی این امکان را فراهم کرده است تا شما این قالی و فرش‌ها مهم را برای بازسازی در اختیار آنها بگذارید تا کارکنان شفقی با تکنیک‌های صحیح و ظرافت تمام زندگی دوباره به فرش‌های شما ببخشند و خاطراتتان را مثل همان روز اول به شما تحویل دهند. خدمات لکه گیری حرفه سرویس دیگری است که توسط این موسسه به اهالی جنوب تهران ارائه می‌شود و لکه گیری که توسط تیم شفقی انجام می‌شود با دیگر قالیشویی‌های جنوب متفاوت است، زیرا در قالیشویی‌های دیگر برای از بین بردن لکه از روی یک قالی قسمت که لک شده را بیشتر و محکم‌تر می‌شویند و انجام این کار باعث آسیب رسی به بافت و رنگ‌های فرش می‌شود، اما در قالیشویی شفقی کارکنان متخصص و مجرب با استفاده از وسایل و روش‌های صحیح لکه‌ها را بدون هیچ آسیبی پاک می‌کنند و ظاهر دلخراش فرش را به یک منظره زیبا تبدیل می‎کنند.

محلات تحت پوشش قالیشویی شفقی در جنوب تهران

در سرتاسر تهران شما می‌توانید به شعب بسیار زیاد قالیشویی شفقی مراجعه کنید و از خدمات این موسسه بهره‌مند شوید. قالیشویی‌های جنوب تهران شامل قالیشویی یافت‌آباد، قالیشویی هجرت، قالیشویی ولی آباد، قالیشویی نبرد، قالیشویی ناصر خسرو و بسیاری شعب دیگر می‌شود، و شما می‌توانید از راه تماس تلفنی از ساعت 9 صبح تا 21 با آنها ارتباط برقرار کنید و یا البته با مراجعه به وب سایت این قالیشویی در آدرس ghalishooeishafaghi.com شما می‌توانید به صورت آنلاین و در تمام ساعات شبانه روز از خدمات این موسسه مطلع شوید، سفارش خود را ثبت کنید و در صورت نیاز از کارشناسان مشاوره بگیرید تا بهترین نوع شستشو را برای فرش و قالی‌های خود انتخاب کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت قالیشویی شفقی در نظر گرفتن تخفیف برای مشتریان قدیمی خود است، پس اگر شما قبلا از خدمات قالیشویی شفقی استفاده کرده‌اید می‌توانید با ارائه فاکتورهای قدیمی خود از یک تخفیف 10 درصدی برای سفارشات خود برخوردار شوید.

نحوه دریافت و تحویل قالی توسط قالیشویی شفقی

وقتی که زمان دریافت و تحویل فرش و قالی‌های شما فرا می‌رسد کارکنان قالیشویی شفقی در کمترین زمان به محل مورد نظرتان با به تن داشتن ماسک و دستکش می‌آیند و قالی‌های شما را به صورت کاملا مرتب و دقیق رول می‌کنند، سپس آنها را در یک کاور پلاستیکی قرار می‌دهند تا در هنگام جابه‌جایی و حمل و نقل فرش‌های ارزشمند شما دچار شکستگی، تاخوردگی، کثیفی و آلودگی نشوند. قابلیت دیگری که قالیشویی شفقی در زمان تحویل در اختیار شما می‌گذارد تغییر آدرس تحویل با آدرس دریافت است، شما می‌توانید این کار به صورت کلامی با خود کارکنان در میان بگذارید و یا اینکه با مراجعه به وب سایت این قالیشویی می‌توانید دو آدرس مختلف را وارد کنید تا فرش‌هایتان به مکان مورد نظر ارسال شود و سوختگی جابه‌جایی از شما کاسته شود.

آغاز قالیشویی شفقی

زمانی که قالیشویی شفقی بیش از دو دهه پیش تازه شروع به فعالیت کرد، داشت در یک کارگاه بسیار کوچک و با منابع محدود به صورت سنتی و دستی به اهالی تهران خدمت رسانی می‌کرد، صاحبان و کارکنان این قالیشویی از همان روز اول تمام تلاش و توان خود را روی دستانشان پوشیدند تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهند و این تلاش و روزهای بسیار باعث شد تا قالیشویی شفقی رضایت 90 درصدی را از مشتریانش بدست آورد و آنقدر پیشرفت کند که امروزه در قابلیت خدمت رسانی به تمامی اهالی تهران را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت را دارا می‌باشد.

© All Rights Reserved, Cafelead Presents.
صفحه نخست رسانه خدمات مناطق تحت پوشش درباره ما تماس با ما
نیاز به مشاوره دارید!؟
درخواست مشاوره