قالیشویی شـــفقـــی تا بارگذاری کامل لطفا شکیبا باشید :)
گفتگو در واتساپ
02122062546
سفارش آنلاین

درباره ما

دلایل انتخاب قالیشویی شفقی

تیم ما

قالیشویی شفقی در کنار افراد مجرب و متخصص خود، تعهد ارائه خدمات مطلوب به سراسر تهران را برداشته است. کارکنان صبور و دلسوز شفقی قولشان دریافت خدماتی فوق العاده از شفقی است تا به مشتری پروپاقرص و همیشگی ما تبدیل شوید، تخصص و تعهد ما در رفتار تک تک افراد مجموعه، پیگیری آنها و انجام خدمات مورد نیاز شما خود را متبلور می کند و همه اینها نشان دهنده سالها تجربه درخشان در این زمینه است.

تعهد ما

تیم شفقی متشکل از متخصصین و نیروهای آموزش دیده و حرفه ای سالهاست خدماتِ متنوعی در زمینه شستشوی قالی، ترمیم و رفوی قالی های دستباف و ماشینی، شستشوی و خشکشویی انواع مبلمان را با کیفیتی فوق العاده انجام می دهد و چیزی که شفقی را از دیگران متمایز می کند، ارائه خدمات به اقصار نقاط تهران و در کوتاه ترین زمان ممکن است.

تجهیزات ما

شفقی کار خود را در یک کارگاه کوچک همراه با افراد محدودی آغاز کرد. فعالیت ما در ابتدا با توجه به امکاناتی که در اختیار داشتیم به صورت سنتی و دستی صورت می گرفت. امروزه اما با گذشت زمان و استقبال مشتریان وفادارمان شعبه های متعددی در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران راه اندازی نموده ایم و پرسنل ما چندین برابر شده است. شفقی در حال حاضر فعالیت خود را با ابزارهای مکانیزه و ماشین آلات حرفه ای و تخصصی ادامه می دهد و همه اینها را از لطف و استقبال شما دارد. مفتخریم که خدمات خود را با بهره گیری از دستگاههای شستشوی فرش و گردگیری اتوماتیک، دستگاههای خشک کن و پرزگیر تمام اتوماتیک و در نهایت با استفاده از دستگاههای ریلی اتوماتیک در اختیار شما قرار می دهیم. همچنین با استفاده از مواد شوینده با کیفیت و مخصوص از رنگ دهی فرش شما و تداخل رنگ ها به یکدیگر جلوگیری نمونده و هر فرشی را متناسب با جنس، بافت و قدمت و کیفیت آن شستشو می نماییم.

چرا قالیشویی شفقی

قالیشویی شفقی سالهاست در این زمینه فعالیت می کند و تجربه این سالهای متمادی او را در زمینه خدمت‌رسانی به مشتریانش خبره و کارکشته کرده است. طبق آخرین نظرسنجی صورت گرفته از مشتریان، رضایت 90 درصدی آنها موید این امر است. همچنین تیم شفقی به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشتریان خود است و شما در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با این مجموعه ارتباط گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. تیم شفقی متخصصانی در زمینه بازسازی و مرمت فرش دارد که قالی شما را به مثابه یک اثر هنری دانسته و قولشان این است که با کیفیتی فوق العاده ترمیم آن را انجام دهند. تیم شفقی تعهد شستشوی قالی های ابریشم و گل ابریشم را نیز برعهده داشته و با توجه به جنس هر فرش مواد شوینده و نوع شستشوی آنها متفاوت است. در آخر قالیشویی شفقی قالی شما را به صورت رول شده و در کاور به شما تحویل می دهد که این فرآیند از ترک خوردن و شکسته شدن فرش شما جلوگیری نموده و کاور نیز باعث می شود تا فرش شما در مرحله حمل و نقل آسیب نبیند. تمام این ویژگی ها قالیشویی شفقی را به گزینه ای فوق العاده برای شما تبدیل می کنند.

تـــبلیغـات
© All Rights Reserved, Cafelead Presents.
صفحه نخست رسانه خدمات مناطق تحت پوشش درباره ما تماس با ما
نیاز به مشاوره دارید!؟
درخواست مشاوره