قدیمی ترین قالیشویی مجیدیه، قیمت مناسب و تضمین کیفیت در شستشوی انواع فرش
شستشوی قالی ، موکت ، فرش و مبل در مجیدیه با 20% تخفیف ویژه

مرمت و بازسازی فرش

چنانچه فرش و یا قالی دارید که نیاز به رفوع دارد ما در قالیشویی مجیدیه به بهترین نحوه برای شما مرمت می نماییم به گونه ای که با روز اول فرقی نداشته باشد .

قالی ابریشم و گل و ابریشم

شستشوی تضمینی انواع قالی های گل ابریشم و ابریشم بدون مواد شیمیایی در قالیشویی در مجیدیه تهران

تحویل به صورت لول و کاور شده

جهت جلوگیری از شکستگی و چروک شدن فرش پس از شستشو به صورت لول و اتوشده همراه با کاور تحویل داده می شود .

شستشوی فرش ماشینی در مجیدیه

قالیشویی مجیدیه ، با بهره‌برداری از تکنیک‌های شستشو و خشک کردن فرش‌های ماشینی به وسیله ماشین‌آلات پیشرفته و به روز، بدون ایجاد کوچکترین مشکل در تار و پود، شیرازه بندی و آرایش ریشه‌های آن‌ها، آماده ارائه خدمات به مشتریان در شعبه مجیدیه و همچنین غرب تهران میباشد. فرآیند شست و شو فرش‌های ماشینی در ابتدا با آشنایی و در نظر گرفتن ساختار، ویژگی‌های ظاهری و طرح و نقش فرش مورد نظر شروع خواهد شد و در نهایت با ضمانت سلامت کامل فرش و پاکیزگی آن به پایان خواهد رسید.
با توجه به موقعیت مکانی مجیدیه از لحاظ دسترسی به امکانات مختلف، قالیشویی شعبه مجیدیه، این امکان را برای افرادی که درخواست شست و شوی فرش ماشینی خود را دارند فراهم آورده است که فرشهای ماشینی خود را تحویل متخصصین قالیشویی مجیدیه دهند تا با خیالی آسوده نسبت به کیفیت شست و شو، تجهیزات و مواد مصرفی، فرشهای ماشینیشان را در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت بدون کوچکترین نقص و مشکل در اجزای ساختاری فرش، تحویل گیرند. قالیشویی شفقی توانسته است با بکارگیری نیروهایی مجرب و آموزش دیده، مدرنترین تجهیزات و مواد شست و شو در تمام زمینه های شستشو و خشک کردن فرشهای ماشینی پیشگام باشد و رضایت مشتریان خود را جلب کند.

شستشوی فرش دستبافت در مجیدیه

مرکز قالی شویی در مجیدیه ، با در نظر گرفتن تمامی بایدها و نبایدهای شستشو فرش‌های دست بافت در جنس‌های مختلف (پشم، کرک، گل ابریشم و ...)، آن‌ها را تحویل گرفته و با تجهیزات مدرن و به روز شستشو آن‌ها را به طورکامل انجام می‌دهد. این مجموعه در فرآیند شست و شو فرش‌های دست‌بافت با در نظر گرفتن همه موارد مهم آن من‌جمله درجه حرارت آب، نحوه شستشو و روند خشک کردن فرش‌ها متناسب با جنس فرش‌های دستبافت، پاکیزگی و سلامت فرش را به طور کامل ضمانت می‌کند.
با توجه به تجربه و تخصص بالای قالیشویی مجیدیه در شست و شوی فرشهای دست بافت، میتوان با اطمینان خاطر نسبت به مواد مصرفی، ماشینآلات به کار گرفته شده و متخصصینی که شست و شو فرش را بر عهده دارند، فرشهای دست بافت با هر نوع جنس (پشم، کرک، گل ابریشم و ...) را تحویل مرکز قالیشویی مجیدیه داد و خیال خود را نسبت به ترفندهای شست و شو در مراحل مختلف و خشک کردن فرش در پایان فرآیند کاری راحت کرد. تنها کافیست با تکیه بر تجربه، تخصص و تعهد مرکز قالیشویی مجیدیه نسبت به تحویل فرشهای دست بافت خود، اقدام کرد و فرشهای دست بافت خود را به متخصصین مجرب قالیشویی مجیدیه سپرد تا با شستشوی فرشهای دست بافت با بالاترین کیفیت، آنها را در کوتاهترین زمان ممکن در محل مورد نظرتان، تحویل شما دهند.

شستشوی مبلمان و موکت در مجیدیه

تخلیه مبلمان و موکت از محل و انتقال آن‌ها به خشکشویی، جدای از سخت بودن، کاری بسیار هزینه بر است؛ با این حال خدمات شستشو مبلمان و موکت جدای اینکه از الزامات پاکیزگی برای منازل است، جز باید‌های پاکیزگی کلینیک‌ها، رستوران‌ها و سالن آمفی تئاتر‌ها و تمامی اماکن عمومی نیز محسوب می‌شود. مرکز قالیشویی شفقی در مجیدیه با بهره مندی از تجهیزات مدرن و به روز در فرآیند شست و شو، موکت و مبلمان را بدون نیاز به جا‌به‌جایی آن‌ها و به صورت خدمت در محل، در جهت ایجاد آسایش و آرامش برای مشتریان خود انجام داده و سلامت وسایل و کیفیت کار خود را به طور کامل ضمانت می‌دهد.
قالیشویی مجیدیه با تکیه بر نیازسنجی صحیح از دغدغهی خانمهای خانه دار، اداره جات، سالنهای آمفی تئاتر، رستورانها و اماکن عمومی نسبت به پاکیزگی مبلمان و موکتها بدون جا به جایی وسایل، توانسته است خدمتی بینظیر را ارائه دهد تا با حضور در محل مد نظر مشتری، اقدامات لازم برای تمیز کردن این وسایل را صورت دهد. قالیشویی مجیدیه متخصصین خود را با بروز ترین متدها آموزش داده است و آنها را به همراه پیشرفته ترین تجهیزات و باکیفبت ترین مواد، جهت شست و شوی مبل و موکت به محل مورد نظر مشتریان اعزام میکند تا با حذف زمان مورد نیاز جابهجایی، اقدامات لازم را در محل مورد نظر مشتری انجام دهند و مبلمان و موکتها را پس از اتمام کار شست و شو خشک کنند.

ترمیم فرش در قالیشویی در مجیدیه

ارائه خدمات ترمیم و بازسازی فرش در قالیشویی مجیدیه و در شرق تهران در تمامی سطوح خدمات زیر صورت می‌گیرد. رفع محل سوختگی، رنگ‌دادگی بافت‌های فرش به یکدیگر و انجام خدمات رفوگری با در نظر گرفتن مواد اولیه تشکیل‌دهنده فرش‌ها و رنگ آن‌ها انجام می‌شود. همچنین خدماتی من جمله ریشه‌کشی برای فرش‌هایی که ریشه‌های آن‌ها از بین رفته یا شیرازه دوزی برای فرش‌هایی که دوخت اصلی حاشیه فرش آن‌ها در حال از هم گسستن است، برای تمامی انواع فرش‌های دستبافت و ماشینی، در جهت جلوگیری از ریزش بافت آن‌ها، با بهره‌مندی از تکنیک‌های خاص و مهارت‌های ویژه صورت می‌گیرد. خدمات ترمیم و بازسازی ماهرانه فرش‌های خود را تنها از قالیشویی شفقی در مجیدیه بخواهید و محصولات خود را با ضمانت شفقی، ترمیم یافته و سالم دریافت کنید. ترمیم فرشهای ماشینی و دست بافت از جمله کارهایی است که نیازمند به تخصص و مهارت بسیار زیادی میباشد و برای انجام چنین کاری نمیتوان به هر شرکت، کارگاه و شخصی اطمینان کرد؛ قالیشویی مجیدیه با آموزش پرسنل خود با پیشرفته ترین و جدیدترین روشهای ترمیم فرش (رفع محل سوختگی، رنگ دادگی بافتهای فرش، ریشه کشی، جلوگیری از ریزش بافتها و ...) آنها را به متخصصینی مجرب در این زمینه تبدیل کرده است. قالیشویی مجیدیه در صورت تماس شما، متخصصین خود را به محل اعزام می-کند تا اقدامات لازم جهت ترمیم فرش شما را انجام دهند. تخصص در زمینهی ترمیم فرش، مهم ترین ملاک تصمیم گیری و اعتماد کردن برای سپردن فرش جهت ترمیم به یک مجموعه میباشد که قالیشویی مجیدیه با توجه به تخصصی که دارد، خدمات خود را تضمین میکند.